A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Хмільницька громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Регуляторна політика

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення Хмільницької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області  «Про затвердження тарифів на послуги водопостачання на території сільської ради»

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Хмільницької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області «Про затвердження тарифів на послуги водопостачання на території сільської ради» та аналіз регуляторного впливу даного акту, розроблений виконавчим комітетом Хмільницької сільської ради.

Проект спрямований на удосконалення відносин між органом місцевого самоврядування та користувачами води  с. Хмільниця Хмільницької  сільської ради (суб’єктами господарювання та громадянами).

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюються в мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Хмільницької сільської об’єднаної територіальної громади за електронною адресою: hmilnytca-gromada.gov.ua  у розділі «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються секретарем сільської ради у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 15510, с. Хмільниця, вул. Дружби, 25Б (відповідальна особа – Швидка О.П.).

Сільський голова Ю.І.Слюнько


Аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про затвердження тарифів на послуги водопостачання на території сільської ради»

Розрахунок тарифу на водопостачання по СТОВ «Десна»

Проект рішення "Про затвердження тарифів на послуги водопостачання на території сільської ради"

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Хмільницької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області «Про місцеві податки та збори на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення  Хмільницької сільської  ради Чернігівського району Чернігівської області «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Хмільницької сільської об"єднаної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області на 2021 рік»  та аналізу його регуляторного впливу. 

08:09 30.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь