Вітаємо з Днем працівника сільського господарства!

Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Щиро бажаю Вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України! Нехай у життя кожного з Вас приходить безмежне щастя, всеосяжна любов, достаток і благополуччя!

10:01 17.11.2019

Вітаємо з Днем народження завідуючу сільским клубом села Рівнопілля Карпенко Людмилу Геннадіївну

Нехай в Ваш день народження  буде чудовий настрій, величезна кількість квітів і компліментів, усмішок і добра. Нехай поруч завжди будуть дорогі серцю люди. Здоров’я, щастя, довгих років! І кожен день народження нехай залишає добрий слід!

12:18 21.10.2019