Запрошуємо на концерт

22 листопада 2019 року в 13 год. 00 хв. в актовому залі Хмільницької сільської ради відбудеться концерт хорового колективу "Любисток" Хмільницького будинку культури на предмет підтвердження звання "народний аматорський". Запрошуєм всіх жителів та гостей Хмільницької громади.

09:06 21.11.2019

Прийом ветеранів і пенсіонерів

08 листопада 2019 року, за сприяння Хмільницького сільского голови Юрія Слюнька, група районної ради ветеранів у складі голови Чернігівської районної організації ветеранів Анатолія Скуратовича, його першого заступника Олександра Валуйського, голови правління районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Анатолія Усика, юриста ГО «МАРТ» Дмитра Науменка. проведуть прийом ветеранів і пенсіонерів з особистих питань сіл Хмільниця та Довжик.

16:25 06.11.2019

Зустріч з представниками "Спілки жінок України"

07 листопада 2019р. о 10.00 годині в приміщенні Хмільницької сільської ради за спиянням сільского голови Юрія Слюнька відбудеться зустріч жителів громади з представниками Відокремленого підрозділу Громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини» в Чернігівському районі та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги місцевого центру з надання правової допомоги.

16:13 06.11.2019