Прийом ветеранів і пенсіонерів

08 листопада 2019 року, за сприяння Хмільницького сільского голови Юрія Слюнька, група районної ради ветеранів у складі голови Чернігівської районної організації ветеранів Анатолія Скуратовича, його першого заступника Олександра Валуйського, голови правління районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Анатолія Усика, юриста ГО «МАРТ» Дмитра Науменка. проведуть прийом ветеранів і пенсіонерів з особистих питань сіл Хмільниця та Довжик.

16:25 06.11.2019

Зустріч з представниками "Спілки жінок України"

07 листопада 2019р. о 10.00 годині в приміщенні Хмільницької сільської ради за спиянням сільского голови Юрія Слюнька відбудеться зустріч жителів громади з представниками Відокремленого підрозділу Громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини» в Чернігівському районі та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги місцевого центру з надання правової допомоги.

16:13 06.11.2019

29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві указом Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 року "Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України" установлено в Україні День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначатиметься щорічно 29 серпня.

11:35 28.08.2019