припинила діяльність, увійшла до складу Новобілоуської громади

Дата: 30.10.2020 19:31

Приватне підприємство “ Джерело Ф” повідомляє про погодження  тарифів з послуги водопостачання згідно Рішення  виконавчого комітету Хмільницької сільської  ради  від  30 жовтня 2020 року   № 76  “ Про  затвердження  тарифів на послуги водопостачання, що надаються населенню на території Хмільницької сільської ради по с.Роїще Чернігівського району”.

Розглянувши листи ПП «Джерело Ф» від 23.10.2020 №17, від 30.10.2020 року за № 19  щодо тарифів на централізоване водопостачання холодної води по с.Роїще Чернігівського району, керуючись  ст. 33 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” , виконавчий комітет Хмільницької сільської  ради   вирішив:

Затвердити підвищення   тарифів  на централізоване  водопостачання холодної води згідно розрахунків до листа від  30.10.2020 року за № 19.

- для населення – 19,44  грн. за 1 м. куб. питної води ;

- для бюджетних установ та господарських організацій - 19,44  грн. за 1 м.

куб. питної води;