Увага! Антитерористичні навчання!

Дата: 29.09.2020 09:08

29 вересня на території Ріпкинського району проходитимуть командно-штабні навчання з протидії терористичній та диверсійній загрозам, організовані Антитерористичним центром при Службі безпеки України.

Під час проведення навчань на території регіону можливе тимчасове обмеження руху транспорту та пересування громадян, перевірка документів, огляд особистих речей та транспортних засобів.

Просимо громадян з розумінням поставитися до обмежувальних заходів, не перешкоджати діям правоохоронних органів та зберігати спокій. При виході з домівок при собі обов’язково мати документи, що засвідчують особу.

У випадку виявлення підозрілих осіб або підозрілих предметів, отримання інформації про наміри здійснення терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності, негайно повідомляйте до Управління Служби безпеки України в Чернігівській області за номером телефону (0462) 676-208 та до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області за номером телефону 102.

Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області