Відзначення Дня фізичної культури та спорту України

Дата: 14.09.2020 11:39

Відзначення Дня фізичної культури та спорту України

11 вересня в с Хмільниця відбувся захід з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України.

Головою Хмільницької сільської ради Юрієм Слюньком були  вручені Подяки кращим фахівцям фізичної культури та спорту,  а футбольній команді с. Роїще – комплект спортивної форми.

З нагоди  відзначення свята начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Хмільницької сільської ради Олександра Чауса нагороджено Почесною грамотою та нагрудним знаком Чернігівської обласної ради.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури та туризму

Хмільницької сільської ради