припинила діяльність, увійшла до складу Новобілоуської громади

День Державного прапора України

Дата: 21.08.2020 12:31

День Державного прапора

21 серпня біля центральної садиби Хмільницької ОТГ відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапора та 29-ї річниці Незалежності України. У святкуванні брали участь керівники установ, відділів, працівники Хмільницької сільської ради, жителі громади.

Урочистий захід розпочався церемонією підняття Державного прапора – символу свободи і незалежності, слави і відродження України.

З привітальним словом до присутніх звернувся голова Хмільницької сільської ради Юрій Слюнько, який доніс інформацію про важливі події та персоналії української історії, досвід національного державотворення.

Найщиріші вітання прозвучали від ведучих заходу Ганни Якименко та Людмили Слюнько, які побажали , щоб над кожною будівлею майорів Державний стяг та наповнював серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ. Щоб життя було завжди яскравим і багатим, як кольори Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України.

Захід завершився покладанням квітів до памятників та обелісків.