"Ягідні" інвестиції

Дата: 03.07.2020 13:43

На території  Довжицького старостинського округу Хмільницької сільської ради Чернігівського району планується будівництво цеху з плодової переробки та ведення садівництва.

Даний проект планується реалізовуватись за межами населеного пункту на території Довжицького старостинського округу, тому Чернігівською райдержадміністрацією, за зверненням інвестора, прийнято рішення № 104 від 15.04.2019 року про розробку детального плану території орієнтовною площею 2,0 га для зімни цільового призначення та будівництва цеху з плодової переробки та ведення садівництва.

На територіях, що розробляються, планується будівництво цеху переробки та інших господарських будівель для забезпечення технологічного процесу.

Введення в експлуатацію об'єктів не викличе змін клімату і мікроклімату, не дасть негативного впливу на флору і фауну прилеглого району. Вплив на повітряне середовище очікується в межах норм.

Проект пройшов процедуру стратегічної екологічної оцінки та затверджений на обласній містобудівній раді.

За інформацією відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства,

енергетики, містобудування, архітектури та захисту довкілля

Чернігівської РДА