Село Табаївка - маленька Швейцарія

Дата: 01.07.2020 08:51

Село для релаксу: на Чернігівщині існує своя маленька Швейцарія

На Чернігівщині чимало мальовничих, таємничих і просто цікавих місць для відпочинку. Одне з них – село Табаївка Чернігівського району. Це неймовірне місце для відпочинку тіла, душі та психологічного перезавантаження!

«Табаївка – заріччя літописної Рогощі. Говорять, що Табаївка – некрополь дружинних табаївських курганів, де ширилася культура бойових топорів. Принагідно зазначимо, що табор («топор») – сокира. Село відоме з 1471 року, в польські часи це було володіння Івана Ножовника. Унікальне місце для відпочинку – берег устя р. Свишня, селяни називають своє село маленькою Швейцарією. Хочете за кордон? Вам у Табаївку», – йдеться в дописі.

Джерело: https://cheline.com.ua/news/society/selo-dlya-relaksu-na-chernigivshhini-isnuye-svoya-malenka-shvejtsariya-foto-218427