Про скликання позачергової десятої сесії сьомого скликання Хмільницької сільської ради

Дата: 16.06.2020 15:39

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 червня 2020 року                    с. Хмільниця                                № 62

Про скликання позачергової десятої сесії

сьомого скликання Хмільницької сільської ради

Відповідно до пункту 8 частини 4 ст.  42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати десяту сесію сьомого скликання 18 червня 2020 року о 14 год. 30 хв. в приміщенні Хмільницької сільської ради.

На розгляд сесії винести наступні питання:

1.Про вирішення земельних питань.

2.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) неуспадкованих земельних часток (паїв) та надання в оренду земельних ділянок приватному акціонерному товариству "Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві".

3.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) та надання в оренду земельних ділянок приватному акціонерному товариству "Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві".

Сільський голова                                                            Юрій СЛЮНЬКО