припинила діяльність, увійшла до складу Новобілоуської громади

День захисту дітей

Дата: 02.06.2020 06:19

День захисту дітей

Щороку,  в перший літній день,  в Хмільницькій громаді відзначається Міжнародний День захисту дітей.

Діти – найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому,  святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про їхні інтереси.

В цьому році  через карантин  традиційного свята не було, але без уваги  дітки не залишилися.

Маленьких жителів громади привітав сільський голова Юрій Слюнько.

Відвідали та привітали  подарунками дітей – сиріт та дітей – інвалідів сільський голова Юрій Слюнько, керуючий справами Олександр  Шелупець,  начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Олександр Чаус, директор Хмільницького НВК Ганна Заворотна, директор Роїщенської ЗОШ Тамара Орешко.Святкового настрою додала діткам ( в образі Клоуна) художній керівник Хмільницького БК Світлана Калита.

Відео – привітання « Подаруй усмішку» для юних мешканців Хмільницької громади,  підготували працівники Хмільницького БК та бібліотеки.

Завідуюча Хмільницькою сільською бібліотекою  Ганна Якименко презентувала виставку – спогад онлайн : «Впізнай свій малюнок з дитинства».

Долучилася до привітань і ТОВ «ЧІМК», надавши спонсорську допомогу.

За інформацією

відділу освіти, молоді, спорту,