Увага, обробка посівів гербіцидами

Дата: 02.06.2020 06:11

До уваги населення !

З   02.06.2020р. по 05.06.2020р.

за сприятливих погодних умов         ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» буде проводити наземний обробіток посівів кукурудзи гербіцидами «Лаудіс», «МайсТер», «Таск Екстра» посівів соняшнику гербіцидом «Челендж», які дозволені до використання в Україні.

Інформація.

«Лаудіс» — один з найбезпечніших гербіцидів для кукурудзи. «Лаудіс» належить до хімічного класу трикетони та безпосередньо впливає на шар каротиноїдів. Діюча речовина – темботріон.

«Таск Екстра» - післясходовий гербіцид для посиленого контролю однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур’янів в посівах кукурудзи на зерно та силос. Дiючі речовини - римсульфурон, нікосульфурон, дикамба.

«МайсТер» - гербіцид, визнаний професіонал у захисті кукурудзи від одно- і багаторічних однодольних і дводольних бур’янів. Дiючі речовини - форамсульфурон, йодосульфурон, ізоксадифен-етил.

«Челендж» - гербіцид системної дії для боротьби з широколистими бур’янами у посівах соняшника та деяких овочевих культур. Діюча речовина Аклоніфен. Гербіцид селективний до культури, має низьку загрозу фітотоксичності.

Адміністрація ТОВ «ЧІМК»