Зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 29.05.2020 15:36

Колись веселий дзвоник Вас зустрічав на порозі в 1 клас, а сьогодні він лунає на знак прощання зі школою. Прощальні хвилини завжди наповнені яскравими спогадами і щемливим ??сумом від того, що йде в минуле щось важливе, дороге, рідне.

Шановні учні, дорогі випускники! Вітаємо Вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників це - особливо радісний і пам’ятний день, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.

Щиро бажаємо Вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть Вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти Вам у всьому!