Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Хмільницької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області «Про місцеві податки та збори на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Дата: 30.05.2020 08:09

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення  Хмільницької сільської  ради Чернігівського району Чернігівської області «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Хмільницької сільської об"єднаної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області на 2021 рік»  та аналізу його регуляторного впливу.

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб,  їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення сільської ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Хмільницької сільської об"єднаної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області на 2021 рік » та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є виконавчий комітет Хмільницької сільської ради.

Метою прийняття цього регуляторного акту є виконання норм Податкового кодексу України,  забезпечення дохідної частини бюджету ОТГ, виконання програм соціально-економічного розвитку територіальної громади

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Хмільницької   ОТГ, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання органами місцевого самоврядування, громадянами  та  суб’єктами господарювання.

Проект рішення    та аналіз його регуляторного впливу  оприлюднюється шляхом розміщення на офіційному сайті  Хмільницької  ОТГ

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення  «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Хмільницької сільської об"єднаної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області на 2021 рік» становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу приймаються виконавчим комітетом Хмільницької сільської ради:

поштою - на  адресу вул. Дружби, 25-б, с. Хмільниця, Чернігівський район, Чернігівська область, 15510;

на електронну адресу -   khmilnitska_sr@ukr.net

Довідки за телефоном  - (0462) 68-76-31;

Проект рішення про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Хмільницької ОТГ на 2021 рік

Аналіз регуляторного впливу

Експертний висновок