Вітання з 75-ю річницею Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 08.05.2020 08:31

Шановні ветерани війни!

Дорогі земляки!

Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Шановна громада! Від виконавчого комітету Хмільницької сільської ради та від себе особисто вітаю вас з Днем пам’яті та примирення та 75-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Бажаю Вам і вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, миру над головою, спокою і віри у завтрашній день. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни.

Цей святий день завжди викликає  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих. На жаль масові заходи в цьому році, відповідно до вимог санітарних норм безпеки, не будуть проводитись. Вшанувати пам’ять полеглих за Батьківщину можна, знаходячись вдома: запалити свічу на підвіконні, згадати подвиги рідних, близьких, знайомих ветеранів, учасників війни та всіх, хто віддав своє життя, стоячи на захисті нашого з вами майбутнього!

Події тих днів не повинні згаснути в пам’яті. Про це нагадуватимуть братські могили, меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у своїх серцях.

Сьогодні ми дякуємо ветеранам-визволителям за невмирущий подвиг, трудівникам тилу за наполегливу і самовіддану працю. Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Зі святом Перемоги!

Хмільницький сільський голова Юрій Слюнько,