Дата: 07.05.2020 15:47

Хмільницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування:

-   державного реєстратора;

-   державного реєстратора.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою, навички роботи з комп’ютерною технікою, стаж роботи у сфері права не меньше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не меньше одного року.

Перелік необхідних документів  для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка  державного службовця;

- дві фотокартки розміром  3 х 4 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

- електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія трудової книжки;

- копія військового квитка (у разі наявності);

- згода на збір та обробку персональних даних.

Документи на конкурс приймаються дистанційно ( поштою, на електронну пошту сільської ради) протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Хмільниця, вул. Дружби, 25б.

Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефонами – 68-76-31.

Додатково переможці конкурсного відбору підлягатимуть перевірці відповідно до Закону України «Про очищення влади», спеціальній перевірці діяльності державного реєстратора чи підтвердження професійної компетенції осіб Міністерством юстиції України.