Звернення до жителів Хмільницької об'єднаної територіальної громади

Дата: 18.03.2020 10:37

Шановні громадяни та жителі Хмільницької об'єднаної територіальної  громади!

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215, щодо ситуації з розповсюдженням коронавірусу COVID-19,  по всій країні  запроваджено карантинні заходи.

Сільська рада закликає зберігати спокій, не бути легковажними, дотримуватися  інструкцій, правил  та рекомендацій. А ще нагадуємо про самоізоляцію,  як спосіб запобігання поширення хвороби.

Для  замовлення довідок та інших документів  рекомендовано звертатися в телефонному режимі, у тому числі у старостинських округах. Просимо Вас  без нагальної потреби не відвідувати сільську раду та старостинські округи.  Не відвідуйте без потреби громадські місця, тим самим не наражайте ні себе, ні інших на небезпеку.

У всіх закладах освіти нашої громади введено карантин. Просимо Вас не відпускати дітей на прогулянки в місця скупчення людей та  пояснювати своїм дітям всю небезпеку даної ситуації.

Нагадуємо, що районні, обласні заклади та установи теж працюють в режимі карантину, тому без особливої потреби не виїжджайте до міста, особливо в умовах обмеження транспортного сполучення.

Шановні жителі громади, просимо з розумінням відноситись до тимчасових незручностей  і з повагою  ставитися один  до одного.