припинила діяльність, увійшла до складу Новобілоуської громади

Управління соціального захисту населення запроваджує дистанційний прийом

Дата: 17.03.2020 13:13

Інформація до відома

Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації в зв'язку з запобіганням розповсюдження коронавіруса COVID -19 та введенням карантину повідомляє, що з 16 березня по 03 квітня 2020 року запроваджується дистанційний прийом заяв та декларацій з питань призначення всіх видів  державних допомог та житлових субсидій, які можна надіслати через поштові відділення АТ «Укрпошта» (адреса управління: проспект Миру, будинок 116 А, управління соціального захисту населення Чернігівської РДА, електронною поштою (адреса електронної пошти: chadm_sotszahist@cg.gov.ua).

Допомогу при народженні дитини та допомогу на дітей багатодітним сім'ям можна оформити  використовуючи  електронну систему «Е-малятко».

Бланки заяв та декларацій розміщені на сайті райдержадміністрації, а також в сільських та селищних радах.

Заяви на виплату пільг можна надіслати поштою.

Інформацію щодо виплати житлових субсидій та державних допомог громадяни можуть отримати за телефоном: 724-104, по пільгах за телефоном               5 99 45.

Дякуємо за розуміння.