припинила діяльність, увійшла до складу Новобілоуської громади

Початок є. У Хмільниці Чернігівського району підписали угоду про співпрацю між ОТГ та райрадою ветеранів

Дата: 22.02.2020 04:58

Обласна рада ветеранів цій події надає особливого значення. Адже на теренах Чернігівщини таку ініціативу було започатковано вперше. Є сподівання, що вона знайде підтримку і в інших районах.
Приурочили підписання угоди на загальних зборах громадян Хмільницької територіальної громади, де про наслідки роботи в 2019 році звітував сільський голова Юрій Слюнько.
Взяли участь у цьому заході й в.о. голови райдержадміністрації Юрій Кругол, очільники медичних закладів районного рівня Віктор Куниця та Павло Іванюк, керівники підприємств на фермерських господарств, що діють на території ОТГ та ін.
       Правда, спочатку із залу почулася репліка, мовляв, приїхали просити грошей. Однак детальне роз”яснення відносно того, що обопільну вигоду від підписання цієї угоди матиме не лише районна рада ветеранів, а й в цілому об”єднана територіальна громада, уважно вислухали. Адже, на жаль, у селі зараз переважна більшість мешканців – люди пенсійного віку, ветерани праці та незначна кількість ветеранів війни. Приріст же населення незначний – з”явилося на світ торік лише 8 немовлят. Отож ветеранський актив на місцях повинен проявляти себе активніше й допомагати місцевим громадам у вирішенні питань соціально-економічного значення. А також сприяти розширенню контактів первинних ветеранських організацій з громадськими, комерційними, бізнесовими структурами, іншими громадськими формуваннями з метою використання місцевих можливостей, резервів для підвищення рівня життєзабезпечення людей похилого віку.
        Угода передбачає й забезпечення захисту соціально-побутових, медичних, майнових, земельних та інших прав ветеранів, пенсіонерів і всіх людей похилого віку Хмільницької ОТГ. Про це сказали у своїх виступах й голова Чернігівської районної ради ветеранів Олександр Валуйський, представники обласної ради ветеранів Валерій Самосват та Віра Бушай.
Угоду підписано. Хороший початок для подальшої співпраці між ОТГ та районними радами ветеранів на Чернігівщині.

На знімку: угоду про співпрацю підписують голова Хмільницької ОТГ Юрій Слюнько та голова Чернігівської районної організації ветеранів Олександр Валуйський.

За інформацією Чернігівської обласної організації ветеранів України.