припинила діяльність, увійшла до складу Новобілоуської громади

Герб с.Довжик

Дата: 21.02.2020 05:22

Опис герба села Довжик та територіальної громади: шит герба розділено на декілька частин. У верхній половині щита, у червоному полі, зображено сніп із пшеничних колосків – символ достатку міцної громади. Нижня - розділена навпіл: у зеленому полі зображено предмет оздоблення дружинної культури (бронзова бляха від кінської упряжі Х ст.) з літописного Оргоща (1159 р.), знайденого під час археологічних розкопок Табаївського кургану в 1949 році, - свідчить про тисячолітню історію життя людей на території сучасних сіл Довжицької територіальної громади. У світло-блакитному полі – кінь, який символізує існування в ХІХ – поч. ХХ ст. кінного заводу. Червоний колір символізує гідність, силу та мужність багатьох поколінь жителів громади, зелений є символом Поліської землі та її природних багатств, світло-голубий колір – символ краси та величі рідного краю.