Хмільницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 12.12.2019 12:04

Хмільницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування:

-начальник відділу земельних відносин, архітектури, комунальної власності та послуг;

- начальник загального відділу;

- начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму.

Вимоги до кандидата: громадянство України, освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, вільне володіння державною мовою; досконале володіння державною мовою, навички роботи з комп’ютерною технікою.

- головний спеціаліст фінансово-бухгалтерського відділу;

- спеціаліст 1-ї категорії по соціальній роботі з дітьми та сім’ями;

- спеціаліст 1-ї категорії фінансово-бухгалтерського відділу;

- спеціаліст фінансово-бухгалтерського відділу;

- спеціаліст фінансово-бухгалтерського відділу.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, наявність вищої освіти ступеня бакалавра, досконале володіння державною мовою, навички роботи з комп’ютерною технікою.

Перелік необхідних документів  для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС);

- дві фотокартки розміром  3 х 4 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

- електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія трудової книжки;

- копія військового квитка (у разі наявності).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Хмільниця, вул. Дружби, 25б.

Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків, тощо інформація надається за телефоном – 68-76-31.