Візитка та гордість громади

Дата: 25.11.2019 15:57

Візитка та гордість громади

22 листопада відбулася знакова подія для жителів Хмільницької громади, Хоровий колектив   «Любисток»   Хмільницького  будинку  культури  давав концерт на предмет  підтвердження звання «Народний аматорський».

Глядачі у залі так хвилювались за своїх аматорів, що розійшлися вже після оголошення рішення атестаційної комісії.

Атестаційну  комісію   вразили   сценічні  костюми   колективу,  виразність виконання пісень та підбір репертуару.

Щоб   досягти   успіху  виразно  співати,  глибоко  усвідомлювати  музику, відтворити характер  пісні  та  донести    образний  зміст     завдання  дуже складне та вимагає систематичної та кропіткої роботи. Протягом двох років з хоровим колективом працює керівник  Ольга  Коцур –  досвідчений  фахівець, творча  особистість,  активна, енергійна, має  креативне  мислення,  завжди у творчому пошуку. Тому й творча скарбниця колективу –  широка  розмаїтість пісень, над якими і працює Ольга  Коцур, а  допомагає їй  у  творчих  задумах акомпаніатор хору Володимир  Макеєв .  На  концерті  звучали твори  різні  за жанром та тематикою. Серед них – і пісні в обробці Ольги Коцур.

Після виступу сільський голова Хмільницької ОТГ наголосив на тому, яке б рішення не  прийняла  атестаційна  комісія,  хоровий  колектив  –  це  візитка і гордість нашого села та вручив колективу грошову винагороду , а керівникам – «Подяку за сумлінну працю, професіоналізм та особистий внесок у розвиток культури Хмільницької громади».

Теплі слова привітання  та  побажанням  подальших  успіхів  звучали  з вуст заступника голови Чернігівської РДА Андрія Курданова, який був присутній на концерті.

Після   засідання   Атестаційна   комісія   оголосила   рішення   про   подачу клопотання  на   предмет   підтвердження   звання   «Народний   аматорський» хоровий   колектив   «Любисток»   Хмільницького   БК  перед  Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.

На такій гарній ноті працівники культури та бібліотеки запросили аматорів сцени на «святкові посиденьки», де на них чекала розважальна програма.

Хмільниця була, є і буде багатою на таланти, яких сама зростила. Щирими оплесками у різних номінаціях вітали всіх учасників колективу, лунали пісні, жарти, проводились конкурси. Захід пройшов у теплій домашній атмосфері, адже для учасників хорового колективу це друга родина, яка об’єднала їх любов’ю до пісні.