До уваги керівників підприємств агропромислового комплексу!

Дата: 18.11.2019 12:50

До уваги керівників підприємств агропромислового комплексу!

На Чернігівщині триває прийом заявок на отримання державної допомоги за програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

Компенсація відсоткової ставки надається за залученими у національній валюті банківськими кредитами на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу: юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам-підприємцям.

Документи приймаються у Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської ОДА (м. Чернігів, проспект Миру, 14, каб. 412). Часи прийому: з 8:00 до 17:00 (обідня перерва – з 13:00 до 14:00).

Дедлайн: 27 листопада 2019 року.

Телефон для довідок: (0462)77-45-29.

Перелік документів та умови участі в конкурсі визначені постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300.

Умови участі у конкурсі

Перелік документів, які подаються позичальниками

Департамент агропромислового розвитку
Чернігівської облдержадміністрації