Співпраця з ветеранською організацією

Дата: 14.11.2019 13:33

Співпраця з ветеранською організацією.

8 листопада голова Хмільницької сільскої ради Юрій Слюнько провів зустріч з першим заступником голови Чернігівської обласної організації ветеранів України Анатоліем Скуратовичем на якій були обговорені питання щодо співпраці сільради з районною організацією ветеранів, розвитку ветеранського руху на території ОТГ. В обговоренні питань приймали участь

секретар сільскої ради Лідія Алейник, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Шелупець, представник Чернігівської районної організації ветеранів Олександр Валуйський  та заступник начальника відділу Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ярослав Хоменко. За підсумками зустрічі було визначено порядок дій з підготовки угоди про співпрацю між сільською радою і районною ветеранською організацією.

Анатолій Скуратович вручив Почесну грамоту Чернігівської районної організації ветеранів Юрію Слюньку за активну співпрацю з ветеранською організацією по соціальному захисту ветеранів і пенсіонерів Чернігівського району.

Також в цей день було проведено зустріч з активом та прийом з особистих питань в селі Довжик. В заходах прийняла участь  в.о. старости Довжицького старостинського округу Ніна Курило.

Робочі питання співпраці педагогів та ветеранської організації по героїко-патріотичному вихованню молоді були обговорені з директором Довжицького НВК   Олександром Слюсарем.