Пенсійний фонд надає послуги жителям громади

Дата: 11.11.2019 10:00

Пенсійний фонд надає послуги жителям громади.

Сільський голова Юрій Слюнько підписав угоду про співпрацю між  Хмільницькою об`єднанню територіальною та Головним управлінням Пенсійного фонду України  в Чернігівській області відповідно до якої  5 листопада 2019 головний спеціаліст Чернігівського відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр)  Олена Стеценко провела виїзний    прийом громадян у с. Хмільниця.

Фахівець  ознайомила  з  переліком  послуг,  які  будуть  надаватись  жителям громади та графіком  проведення виїзних прийомів, розповіла про можливість зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, підключити послугу SMS- інформування та сервіс призначення пенсії в «один дотик».

Прийом відвідало   16   громадян, з яких 7 звернулись по консультацію та  перелік документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, 4 – по довідки про розмір пенсії, 1 – по довідку ОК-5, було прийнято 1 заяву про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, 1 заяву на SMS-інформування, 2 заяви на перерахунок пенсії.

Фахівець Пенсійного фонду буде працювати в приміщенні Хмільницької сільської ради кожен перший вівторок місяця з 9-00 до 13-00. Будуть надаватись консультації з питань пенсійного забезпечення, видаватись довідки про розмір пенсії та страховий стаж, прийматись заяви чи інші документи необхідні для призначення чи перерахунку пенсії.