Зустріч з представниками "Спілки жінок України"

Дата: 06.11.2019 16:13

07 листопада 2019р. о 10.00 годині в приміщенні Хмільницької сільської ради за спиянням сільского голови Юрія Слюнька відбудеться зустріч жителів громади з представниками Відокремленого підрозділу Громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини» в Чернігівському районі та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги місцевого центру з надання правової допомоги.

У ході проведення заходу всі учасники будуть ознайомлені з питаннями щодо системи надання безоплатної правової допомоги громадянам, жінки отримають роз’яснення щодо нарахування та отримання аліментів, протидії насильству в сім’ї, вирішення земельних протиріч та інших питань.

Після зустрічі буде можливість в індивідуальному порядку безоплатно отримати юридичну консультацію.