Хмільницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 24.09.2019 12:26

24.09.2019 р.

Хмільницька сільська рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

осіб місцевого самоврядування:

- провідний спеціаліст фінансово-бухгалтерського відділу;

- спеціаліст фінансово-бухгалтерського відділу.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, наявність вищої освіти ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, досконале володіння державною мовою, навички роботи з комп’ютерною технікою.

Перелік необхідних документів  для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС);

- дві фотокартки розміром  3 х 4 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

- електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія трудової книжки;

- копія військового квитка (у разі наявності).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Хмільниця, вул. Дружби, 25б.

Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефонами – 68-76-31.

Учасники конкурсного відбору мають дати згоду на збір та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", а переможець конкурсного відбору, який претендуватиме на зайняття посади посадової особи місцевого самоврядування, у встановленому порядку підлягатиме перевірці відповідно до Закону України "Про очищення влади".