Весело пройшло свято в Роїщі

Дата: 26.08.2019 09:28

У неділю 18 серпня 2019 року святкували День села Роїще.

Зібралось чимало місцевих жителів. Усіх від щирого серця привітав сільський голова Ю.І.Слюнько  та побажав жителям громади миру, терпіння та здійснення усіх задумів.

Музичні вітання дарували  присутнім учасники художньої  самодіяльності Хмільницького та Роїщенського  будинків культури, сестри Москат Катерина та Якубець Тетяна. З уст ведучої свята В.Ф.Бабич звучали віршовані рядки місцевої поетеси Г.П.Павленко. Були організовані розваги для дітей. Гостей свята пригощали козацьким кулішем, а вже надвечір, після закінчення урочистої частини, свято продовжилось запальною дискотекою. Кожний мешканець міг знайти для себе цікаву забаву, щоб свято надовго залишилось у пам’яті.

Величезна подяка всім, хто приймав участь в підготовці свята, спонсорам, які надавали допомогу в проведенні свята і звичайно глядачам, які відклавши всі справи, прийшли на свято, адже свято там -  де люди.